OSV Nagrada Grada Jastrebarskog 2024. Prvenstvo Hrvatske i Otvoreno Prvenstvo Zagreba u OSV-u
Rank St. br. Ime Prezime Prezime Naci. Klub Vozilo Grupa Klasa Kazne 1. vožnja 2. vožnja 3. vožnja Vrijeme Zaost. preth. Zaost. prvi
18 1 Domagoj BARTOLIN D. BARTOLIN HRV AK Dugo Selo Volkswagen Polo 2 18,000 02:28,058 00:58,830 00:50,582 06:37,435 +00,502 +01:40,158
20 2 Luka LEVAK L. LEVAK HRV AK Delta Nissan Micra 2 02:36,823 01:14,501 00:46,894 06:45,474 +03,057 +01:48,197
27 3 Branko BALIĆ B. BALIĆ HRV AK Dugo Selo Fiat Punto 1.2 16 V 2 12,000 03:12,597 01:02,758 00:59,692 08:02,455 +11,444 +03:05,178
7 4 Mario ŠVALJEK M. ŠVALJEK HRV AK Dugo Selo Opel Corsa 2 6,000 01:56,952 00:49,728 00:49,509 05:27,517 +05,056 +30,240
28 5 Mladen IVEKOVIĆ M. IVEKOVIĆ HRV AK Dugo Selo Seat Ibiza 1.4 16v 2 12,000 03:05,175 01:19,540 00:49,604 08:05,703 +03,248 +03:08,426
8 6 Igor ŠIMUNIĆ I. ŠIMUNIĆ HRV AK Delta Suzuki Ignis 2 02:14,029 00:57,948 00:42,798 05:47,330 +19,813 +50,053
21 7 Josip BOROVEC J. BOROVEC HRV AK Delta Sport Fiat Punto 2 11,000 02:30,758 01:04,537 00:47,785 06:56,652 +11,178 +01:59,375
12 8 Nenad DAMARIJA N. DAMARIJA HRV AK Pula-Rovinj Nissan Micra 2 3,000 02:30,967 01:05,699 00:40,959 06:00,192 +03,250 +01:02,915
5 9 Bojan KROTA B. KROTA HRV AK Buzet Autosport Peugeot 205 2 3,000 02:01,721 00:52,703 00:40,798 05:19,992 +01,363 +22,715
15 10 Ivan GAJSKI I. GAJSKI HRV AK Dugo Selo Citroen Saxo 2 6,000 02:38,047 00:58,698 00:41,205 06:19,336 +11,788 +01:22,059
10 11 Kristijan CINDRIĆ K. CINDRIĆ HRV AK Dugo Selo Peugeot 106 2 6,000 02:18,333 00:57,361 00:44,808 05:51,377 +00,741 +54,100
9 12 Dragan VELAŠEVIĆ D. VELAŠEVIĆ HRV AK Ragusa Racing Citroen C2 2 02:03,329 00:56,088 00:41,091 05:50,636 +03,306 +53,359
26 15 Nikola RAPAIĆ N. RAPAIĆ HRV AK Dugo Selo Volkswagen Polo 2 19,000 02:48,116 01:19,540 00:57,362 07:51,011 +03,625 +02:53,734
17 16 Kristijan LEVAK K. LEVAK HRV AK Delta Nissan Micra 2 12,000 02:38,875 01:19,540 00:47,402 06:36,933 +01,671 +01:39,656
29 17 Zdenko BLAŽUTIĆ Z. BLAŽUTIĆ HRV AK Dugo Selo Fiat Bravo 1.6 16V 3 10,000 02:43,908 01:19,540 01:06,594 08:17,478 +11,775 +03:20,201
19 18 Antonio ERIĆ A. ERIĆ HRV AK Panonija Našice Fiat Bravo 1.6 3 9,000 02:41,296 01:14,540 00:49,537 06:42,417 +04,982 +01:45,140
13 19 Domagoj FRLJAK D. FRLJAK HRV AK Dugo Selo Fiat Seicento I 6,000 02:43,494 00:49,444 00:40,097 06:03,363 +03,171 +01:06,086
6 20 Alen SEKULA A. SEKULA HRV AKK DS Racing Prelog Renault Twingo 1 3,000 02:01,129 00:53,072 00:39,969 05:22,461 +02,469 +25,184
1 21 Fran KRANJAC F. KRANJAC HRV AMK Zanatlija Zagreb Smart For Two 1 01:51,754 00:49,349 00:37,825 04:57,277
3 22 Dario MERLIĆ D. MERLIĆ HRV AMK Zanatlija Zagreb Fiat Seicento 1 9,000 01:52,990 00:48,190 00:46,204 05:06,474 +07,895 +09,197
14 23 Marko CAVOR M. CAVOR HRV AKK Fly with Kolman Fiat Seicento 1 8,000 01:50,076 01:19,540 00:42,070 06:07,548 +04,185 +01:10,271
4 24 Gian Karlo CIGLAR G. CIGLAR HRV AK Dugo Selo Zastava Yugo 1 3,000 02:01,395 00:52,299 00:39,022 05:18,629 +12,155 +21,352
2 25 Filip AGIĆ F. AGIĆ HRV AMK Zanatlija Zagreb Fiat Seicento S 1 01:53,791 00:50,471 00:38,319 04:58,579 +01,302 +01,302
11 26 Antonio KRAJAČ A. KRAJAČ HRV AKK DS Racing Prelog Fiat Cinquecento 1 9,000 02:24,906 00:51,669 00:47,630 05:56,942 +05,565 +59,665
24 27 Vedrana KRIVEC V. KRIVEC HRV AK Dugo Selo Fiat Seicento 1 6,000 02:50,809 00:57,911 01:01,594 07:27,730 +08,873 +02:30,453
25 28 Sven SEKULA S. SEKULA HRV AKK DS Racing Prelog Renault Twingo 1 8,000 02:54,630 01:02,997 01:06,594 07:47,386 +19,656 +02:50,109
22 29 Jan JANKOVIĆ J. JANKOVIĆ HRV AMK Zanatlija Zagreb Smart For Two 1 5,000 02:27,716 00:56,430 00:46,931 07:18,513 +21,861 +02:21,236
16 30 Fran SEVERINAC F. SEVERINAC HRV AMK Zanatlija Zagreb Fiat Seicento 1 3,000 02:36,308 01:00,784 00:54,404 06:35,262 +15,926 +01:37,985
23 31 Ivana ROBIĆ CAVOR I. ROBIĆ CAVOR HRV AK Delta Fiat Seicento 1 12,000 02:38,030 01:05,114 00:49,158 07:18,857 +00,344 +02:21,580
Copyright © AK Delta v0.9.0